Úvod > Aktuálně > Nový školní rok

Nový školní rok

Věříme, že jste prázdniny prožili ve zdraví, v pohybu a jste plní zážitků, jak to k prázdninám patří.

Tedy jen malé připomenutí. Od 1. září 2021 otevíráme všechny čtyři třídy.

Všichni ve školce jsme se snažili, aby bylo vše čisté a připravené. A aby nám to tak vydrželo, tak to záleží na každém z nás.

I nadále  je třeba dodržovat platná nařízení MZCR. Ve školce máme všechno vydezinfikováno. Budeme v tom pokračovat i během školního roku.

Vás dospěláky prosíme o nošení roušek či respirátorů v budově školy, dezinfekci rukou při vstupu do budovy školy a o zdravé děti - tzn. „do školky chodí děti bez příznaků infekčního onemocnění“.

Znamená to také, že pokud se vrací dítě do 6 let z dovolené ze země s vysokým a velmi vysokým rizikem nákazy, zůstává doma po dobu 7 dní Pokud se vrací ze země s extrémním rizikem nákazy, zůstává doma 10 dnů.
U dětí starších 6 let platí stejná pravidla jako pro dospěláky – tzn. dítě absolvuje PCR test a  pokud má negativní výsledek, může do školky.

Š K O L N Í R O K Z A Č Í N Á.docx