Drobečková navigace

Úvod > Činnosti

Zájmové činnosti

Grafomotorika - je začleněna do výukových programů

Plavecký výcvik předškolních dětí - pod vedením lektora plavecké školy - v roce 2022/2023 

Keramika - tvoření v dílničkách na ZŠ Benešova

Sportovní aktivity na šk. zahradě ve spolupráci s instruktory z Fotbalové školy. 

Pár slov od trenéra k této aktivitě

Fotbalový klub SK Fotbalová škola Třebíč započala spolupráci s mateřskými školami v Třebíči včetně mateřské školy Obránců Míru.

Jedná se o pohybové hry zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu, která tvoří základ pro pozdější rozvoj v jakémkoliv sportu, pro který se dítě později může rozhodnout. Především jde také o zesilování emoční vazby k pohybu a radosti z něj.

„Cílem pohybových aktivit je právě posilování emoční vazby k pohybu formou her a zábavných činností, při kterých děti rozvíjejí své dovednosti, ať už se jedná o rychlost, sílu, obratnost, pohyblivost, nebo rozvoj tvořivého myšlení. Hry, které hrajeme jsou koncipované tak, aby se sportovní aktivity rozvíjely zábavnou herní formou, jinak řečeno –  děti posilují a rozvíjejí své dovednosti, aniž by si to dobře uvědomovaly. Tím se snažíme podpořit i radost z učení a schopnost si před sebe stavět i náročnější cíle."

Pohybových aktivit se účastní trenéři – Lukáš Hráček, Tomáš Beran, Miloslav Bukáček, Tomáš Růžička, Miroslav Paděra, Vojtěch Dvořák.

Miloslav Bukáček
SK Fotbalová škola Třebíč